«Хмільний» збір на Хмельниччині становить майже 12 мільйонів гривень
Бізнес-спільнота Хмельниччини сплатила до бюджету майже 12 мільйонів гривень «хмільного» збору – повідомляють територіальні органи ДФС
у Хмельницькій областіПідприємці нашого краю, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої і пиво, з початку 2014 року перерахували 11,7 мільйона гривень збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства до державного бюджету. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року це плюс півмільйона гривень.
«Хмільний» збір на Хмельниччині становить майже 12 мільйонів гривень
Окрім того, станом на початок жовтня цього року суб\’єктам господарювання видано 4213 ліцензій, з них 2159 – на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2057 – тютюновими виробами. Відповідно сплата за ліцензії становить 12,3 мільйона гривень, що, знову ж таки, більше на півтора мільйона гривень, ніж торік.

Фахівці Головного управління області нагадують, що суб’єкт господарювання, який отримав ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, повинен подавати розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства незалежно від наявності у платника об’єкта оподаткування.

Платники подають розрахунок щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, за місцем перебування на податковому обліку. Суму збору, зазначену в розрахунку, платник зобов’язаний сплатити впродовж десяти календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання розрахунку.
Сервісною новинкою у даному напрямку є те, що на сьогодні центри обслуговування платників податків Хмельниччини мають усі засоби для того, аби надати весь спектр адміністративних послуг з ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. А це зекономить час і кошти платників податків, адже усі нагальні справи можна вирішити на місці.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження