Хмельничанам презентували незвичайний нотатник у шевченківському стиліНародний депутат України та голова комітету Верховної ради України з питань свободи слова та інформації Микола Томенко презентував у Хмельницькому «Український щорічник на 2014 рік».

Він присвячений 200-річчю з дня народження українського кобзаря Тараса Шевченка.Хмельничанам презентували незвичайний нотатник у шевченківському стилі Народний депутат України та голова комітету Верховної ради України з питань свободи слова та інформації Микола Томенко презентував у Хмельницькому «Український щорічник на 2014 рік».

Він присвячений 200-річчю з дня народження українського кобзаря Тараса Шевченка.

«Головна ідея цього видання – прожити у 2014-му році кожен день з Тарасом Шевченком і для України», — наголошує Микола Томенко.

На кожній сторінці щорічник містить вірші українського класика, афоризми, факти життя кобзаря і, навіть, фрагменти живопису і графіки Тараса Шевченка.
Також Микола Томенко пообіцяв подарувати хмельницьким школам DVD-диски серії «7 чудес України».

«Якщо у школах немає, то я передам програми «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», де присутні Меджибіж та Кам\’янець-Подільський та «7 природних чудес України», де є Подільські товтри. Я закінчив запис третього циклу програм — це буде «7 історичних чудес України». Тут Хмельниччина представлена у фільмі, де ми говоритимемо про родину Острозьких та Старокостянтинів», – поділився Микола Томенко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього