Хочете новорічну ялинку? Готуйте, як мінімум, 50 гривень!У Хмельницькому продають новорічні ялинки – живі та штучні. Коштують вони майже однаково, але штучні прослужать не один рік, а живі доведеться викидати після свят.Хочете новорічну ялинку? Готуйте, як мінімум, 50 гривень!У Хмельницькому продають новорічні ялинки – живі та штучні. Коштують вони майже однаково, але штучні прослужать не один рік, а живі доведеться викидати після свят.
Аби не було неприємностей, фахівці радять купувати ялинки з бирками і тільки у перевірених місцях.

– Щоб здешевити ялинки, ми надали дозволи на торгівлю у різних мікрорайонах міста сімом виробникам – лісовим господарствам області. Це Ізяславське, Славутське, Летичівське, Старокостянтинівське, Шепетівське, Ярмолинецьке і Хмельницьке державні лісові господарства, – каже заступник начальника міського управління торгівлі Олександр Луков.
– Як завжди, до нас привозять дуже багато ялинок із Закарпаття, – каже Олександр Луков. – Підприємців, які їх продають, ми направляємо у центр міста на майданчик біля будинку № 25 по вулиці Подільській. Це навпроти \”Першої аптеки\”.

Продавці кажуть, що ялинки і сосни привезли з Летичева та Івано-Франківська. Коштує одна від 60 до 300 гривень. Дерево висотою близько 1,5-1,8 метри можна придбати за 120-140 гривень.
У центрі міста продають і штучні ялинки висотою від одного до двох метрів – зелені, сріблясті та білі. Їх, кажуть продавці, виготовляють у нас та у Тернополі. Найдешевша новорічна красуня коштує 80 гривень, найдорожча – 1,2 тисячі гривень. Але поряд стоїть така ж ялинка за 500 гривень.

– Відрізняються вони виробником і тим, що дорожча більше схожа на натуральну, – каже продавець. – Є ялинки і за три тисячі та навіть за п’ять тисяч гривень.

Пересічні ж хмельничани купують різні ялинки, в залежності від того, скільки готові витратити на них грошей. В середньому, беруть за 300 гривень 1,5-метрову красуню.
Вже другий рік хмельничанам продають новорічні ялинки і сосни із захисними бирками для електронного обліку.
– Це роблять для того, щоб ялинки не вирубували незаконно, а браконьєри та перекупники не могли їх реалізовувати, – каже начальник відділу лісового господарства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Самсонов. – Тому купувати деревце потрібно тільки з биркою. Інакше за незаконно зрубану ялинку діаметром пня до десяти сантиметрів доведеться викласти більше двох сотень гривень штрафу. За товстіші – до двох тисяч.

У минулому році в області заготували та реалізували у період новорічних свят 22 тисячі ялинок. Цьогоріч підприємства управління лісового та мисливського господарства підготували для продажу на теренах області 36 тисяч дерев.

– Мінімальна ціна ялинок – 50 гривень за деревце висотою у один метр. До двох метрів – 60 гривень, – каже Віктор Самсонов. – Дізнатися більше про місця продажу ялинок та ціни на них можна за телефоном гарячої лінії управління лісового та мисливського господарства – 78-81-62. За цим номером можна також замовити ялинки та повідомити про факти браконьєрства, незаконної реалізації дерев.

Придбати живі ялинки лісництв Хмельниччини можна у центрі та мікрорайонах міста

Львівське шосе, 14, біля універсаму «Поділля»

Перехрестя вулиць Рибалка та Зарічанської, біля зупинки «Електроніка»

Кінцева зупинка тролейбуса на Озерній

Перехрестя вулиць Залізняка та Панаса Мирного, біля озера

Зупинка «Олімпійська» на Гречанах

Вулиця Ціолковського, 19

Перехрестя вулиці Свободи та проспекту Миру

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього