Хороший настрій і елегантний вигляд- дві обов`язкові умови для участі у хмельницькому Різдвяному баліВчетверте у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького пройде Різдвяний бал. Усіх хмельничан запрошують прийти у неділю, 12 січня, о 18:30. Вимоги лише дві: хороший настрій та елегантний вигляд.Хороший настрій і елегантний вигляд- дві обов`язкові умови для участі у хмельницькому Різдвяному баліВчетверте у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького пройде Різдвяний бал. Усіх хмельничан запрошують прийти у неділю, 12 січня, о 18:30. Вимоги лише дві: хороший настрій та елегантний вигляд.
Нагадаємо минулого року організатори Різдвяного балу відмовилися від “традиційного” сценарію, розділивши дійство на частини. Класичну – музичний супровід якій забезпечував оркестр театру під диригенством Леоніда Деркача й естрадну, де усі присутні не лише вальсували, а й на кілька композицій перенеслися на дискотечний майданчик.

Ведучими дійства були співак Андрій Клименко та художній керівник театру Марина Семенюк

У 2013 році родзинкою Різдвяного балу став естрадний блок, у якому виступали відомі хмельницькі співаки, учасники телепроекту «Шанс», а нині – артисти театру Андрій Клименко, Тетяна Рябініна та Альона Мороз. Вони виконували як російські, так і зарубіжні хіти, серед яких – «I love You, baby» та «You simply the best». Проте справжній фурор викликали виступи саксофоніста Михайла Броварного, який виконував композицію Джеймса Бланта «You beautiful» та шоу-балету «Black Berry», учасниці якого у строкатих яскравих сукнях під бурхливі оплески виконали запальний канкан.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього