Хто не голосував за визнання Росії країною-агресором (оновлено)
Сьогодні Верховна Рада прийняла заяву, в якій Росія названа країною-агресором. І хоча в парламенті не знайшлося жодного депутата, які натиснули б кнопку «проти» або «утримався», значна частина народних обранців саботували голосування по-іншому.Хто не голосував за визнання Росії країною-агресором (оновлено)
Сьогодні Верховна Рада прийняла заяву, в якій Росія названа країною-агресором. І хоча в парламенті не знайшлося жодного депутата, які натиснули б кнопку «проти» або «утримався», значна частина народних обранців саботували голосування по-іншому.

«За» проголосував 271 депутат. Проігнорували голосування 27 парламентаріїв. Сто з гаком нардепів і зовсім визнали можливим не прийти на роботу. Багато хто, втім, просто вийняли картку, щоб їх згодом не запитували, чому вони не голосували.

Поіменне голосування тут.

З Хмельниччини не підтримали дану заяву Мацола Р.М. та Шинькович А.В., відсутні були Лабазюк С.П. та Герега О.В.

Інші представники Хмельниччини проголосували за прийняття заяви.
За останніми данними, розповсюдженими пресс-службою народного депутата Романа Мацоли, під час голосування відбувся збій системи голосування \”Рада\”, в результаті чого голос \”ЗА\” депутата був не зарахований і на табло було висвітлено \”Не голосував\”.
Роман Мацола звернувся до спікера парламенту Володимира Гройсмана с заявою про зарахування його голосу до голосів \”ЗА\”.
Прохання депутата зодовольнили.

Хто не голосував за визнання Росії країною-агресором (оновлено)

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього