«Республіка» розширює мистецькі горизонти. Цьогоріч наше місто робитимуть яскравішим такі майстри, як Стрелков та арт-група Другий Фронт (Київ), Добрые Люди (Донецьк), М97 (Одеса), Kalkov (Луцьк)

Хто розфарбує Кам’янець?«Республіка» розширює мистецькі горизонти. Цьогоріч наше місто робитимуть яскравішим такі майстри, як Стрелков та арт-група Другий Фронт (Київ), Добрые Люди (Донецьк), М97 (Одеса), Kalkov (Луцьк). Нагадаємо, за чотири роки на фестивалі побували українські, білоруські та іноземні художники: DXTR (Німеччина), Kislow (Україна), KD (Білорусь), Vexta (Австралія), Cactus e Maria (Італія), Etam Crew (Польща), UltraBoys (Іспанія)…

Хто розфарбує Кам’янець?

Об’єднання «Другий фронт» було утворене під час подій на Майдані. Протягом останніх місяців воно займалися виставками, патріотичними татуюваннями та різноманітними експозиціями, пов’язаними із подіями в Україні. Учасники об’єднання Марія та Єгор наразі їздять Україною та Європою, демонструючи експозиційний проект «Кольори волі», який відображає події на Майдані та загальний стан України.

До подій на Майдані Єгор Стрелков був татуювальником та займався розробкою ескізів для тату. Проте під час революції зацікавився стріт-артом як засобом мистецької боротьби. Цьогоріч об’єднання «Другий фронт» займатиметься розписом одного з будинків у Кам’янці-Подільському.

«Добрые люди», які роблять Донецьк яскравішим, вже не вперше відвідуватимуть фестиваль «Республіка». У 2013-му вони створили малюнок на будинку по вул. Лермонтова, 2 – «Сіяч снів».

Хто розфарбує Кам’янець?

У Донецьку група молодих також створила кілька відомих графіті: «Арлекіна» (сюрреалістична картина для дітей, на якій зображений цирковий акробат на одноколісному велосипеді), оптичну ілюзію у стилі Моріса Ешера. А ще жовту субмарину і Лохнеське чудовисько на набережній Донецька. Група працює над створенням найбільшого графіті за історію свого існування «Стара Юзівка», яка буде відображати фотографію столітньої давності.

Одесити М97 відомі не лише в рідному місті, а й за його межами – займалися райтерством у Хмельницькому, Бердичеві, а минулого року і в Кам’янці-Подільському під час «Республіки-2013».

У липні 2014-го року на одній з 9-типоверхових новобудов Хмельницького М97 вони створили яскравий та життєрадісний малюнок із зображенням дівчинки, яку відривають від землі різнокольорові повітряні кульки. Будинок з графіті знаходиться у Південно-Західному мікрорайоні Хмельницького за адресою вул. Інститутська, 6а.

Хто розфарбує Кам’янець?

Андрій Кальков (Kalkov) з Луцька творить здебільшого у стилях оп-арт та 8-біт. Стікери, розробкою яких він займався, тепер розклеєні не лише в Україні, а й Англії, Польщі, Бельгії, Греції, Ісландії, Перу, Росії, Китаї, Білорусі та США. Андрій займається графіті вже більше 13 років, він – переможець першої російської виставки стікерів, у якій брали участь близько 150-ти художників з Росії, України та Білорусі.

Андрій Кальков також успішно співпрацював з фірмою одягу «Urban Planet», прикрашав своїми роботами і рідне місто. Автор серій робіт «Круговорот» та «Око відродження», які є абстрактними відображеннями настрою та вподобань автора.

Тож чекайте на фестиваль «Республіка» 5-7 вересня, де зможете на власні очі оцінити роботи зазначених муралістів.

Хто розфарбує Кам’янець?

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту