Хто відповість хмельничанам за підняття цін на приміські автобуси?
У Хмельницькому зросли ціни на проїзд у автобусах приміського напрямку.Хто відповість хмельничанам за підняття цін на приміські автобуси?
У Хмельницькому зросли ціни на проїзд у автобусах приміського напрямку.
\”Вчора на автовокзалі №2 у касі квиток на автобус до Терешевців, купувала за 14.80, проте доїхавши до Темпу водій зупинився та попросив доплатити ще 3 гривні. На запитання чому відповів запитанням \”Чи бачили по чому продається солярка?\” і пригрозив: або доплачуєте, або не поїду\”, – розповідає одна з пасажирок.

Вже сьогодні у касах квитки за новими цінами не продають через те, що система продажу приміських квитків заблокована, тому людей змушують купувати квитки безпосередньо у водіїв. Пасажири обурені, адже підняття цін відбулось без попередніх громадських слухань і проходження відповідної процедури.
Вчора в селі Ружичанка, що за 10 км від Хмельницького, близько пів сотні людей влаштували страйк та перекрили дорогу. Люди протестують проти самовільного підняття цін на проїзд.

В облдержадміністрації розповіли, що офіційно ціни ще не зросли і такого розпорядження не давали, тому що процедура по збору потрібних матеріалів для вирішення питання триває місяць. Проте попросили з розумінням поставитися до підняття цін.

Але хочеться дізнатися – чи мають право водії самостіно піднімати ціни на проїзд? Хто відповість на це питання?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього