В Ізяславі обвалився фасад районної поліклініки У Ізяславі обвалився фасад районної поліклініки. За повідомленням місцевого порталу \”Крапка\”, ширина обвалу складає від 8 до 10 метрів. Завал сягає найвищого 4-го поверху. Про жертв і потерпілих місцева влада не повідомляє.В Ізяславі обвалився фасад районної поліклінікиУ Ізяславі обвалився фасад районної поліклініки. За повідомленням місцевого порталу \”Крапка\”, ширина обвалу складає від 8 до 10 метрів. Завал сягає найвищого 4-го поверху. Про жертв і потерпілих місцева влада не повідомляє.
Капітальний ремонт медичного закладу триває понад два роки. Минулого тижня розпочалися роботи з утеплення фасаду пінополістерольними плитами. Виконавцем робіт є ТзОВ \”Ізяславтрансбуд\”, яке виграло тендер вартістю понад 10 мільйонів 103 тисяч гривень. Замовником реконструкції виступила Ізяславська центральна районна лікарня. Про відсутність жертв і потерпілих говорять і в ДСНС, пише gazeta.ua.
– Рятувальні роботи не проводилися, – розповідає начальник прес-служби головного управління ДСНС в Хмельницькій області Андрій Козак. – Ми виїхали лише для того, аби оцінити обстановку. Під час ремонтних робіт поліклініка не працювала. В неділю не було і будівельників. Власне це і врятувало життя людей. Наразі відомо, що ремонті роботи у поліклініці були на стадії завершення. Медичний заклад планували здати в експлуатацію у грудні 2013 року.
Засновники ТзОВ \”Ізяславтрансбуд\” – Василь Якимчук, Юрій Гасюк та Віталій Загребельний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього