Новий сервіс від Яндекса допоможе школярам підготуватись до ЗНО26 листопада 2013 року Яндекс запустив сервіс для школярів України — zno.yandex.ua.

За його допомогою старшокласники з Хмельниччини та інших регіонів країни можуть перевірити свої знання та потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням.Новий сервіс від Яндекса допоможе школярам підготуватись до ЗНО26 листопада 2013 року Яндекс запустив сервіс для школярів України — zno.yandex.ua.

За його допомогою старшокласники з Хмельниччини та інших регіонів країни можуть перевірити свої знання та потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням.
Онлайн-тести на Яндексі можна проходити в будь-який зручний час, не виходячи з дому, українською та російською мовами. Завдання взято з офіційних варіантів ЗНО, підготованих Українським центром оцінювання якості освіти у 2010–2013 роках. На сервісі представлено всі предмети, з яких проводиться тестування.

Виконавши будь-який із варіантів, користувач отримує докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань виконано правильно, у яких питаннях було допущено помилки. Також людина дізнається, скільки балів вона набрала б на офіційному тесті.

Крім того, на zno.yandex.ua є розділ “Мої учні”, який допоможе вчителям організувати підготовку до ЗНО у своєму класі. Педагог може переглянути результати всіх учнів, проаналізувавши їхні помилки. Тренувальні тести можна давати як у вигляді домашніх завдань, так і просто на уроках у комп’ютерному класі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього