Депутати Хмельницької міської ради хочуть бачити Україну в ЄСПід час позачергової двадцять дев’ятої сесії міської ради, яка відбулася 26 листопада на головному майдані Хмельницького – майдані Незалежності, депутати прийняли рішення «Про звернення депутатів Хмельницької міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо відновлення курсу на європейську інтеграцію та укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».Депутати Хмельницької міської ради хочуть бачити Україну в ЄСПід час позачергової двадцять дев’ятої сесії міської ради, яка відбулася 26 листопада на головному майдані Хмельницького – майдані Незалежності, депутати прийняли рішення «Про звернення депутатів Хмельницької міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо відновлення курсу на європейську інтеграцію та укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».
У ньому, зокрема, йдеться: «Ми, депутати Хмельницької міської ради, надзвичайно стурбовані рішенням Кабінету Міністрів України щодо призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Це рішення викликало нерозуміння та розчарування серед громадськості міста Хмельницького.
Національні інтереси України полягають у входженні її до європейського цивілізованого простору, в якому діють верховенство права, пошана до гідності особи та її прав, соціальна справедливість, відповідальність влади перед народом. Ми втомилися від зрад, розчарувань, злиднів та безправності. Ми хочемо жити в цивілізованій, демократичній та заможній державі.
А тому альтернативи євроінтеграційному курсу для України просто не існує. Ми добре розуміємо усі труднощі, які очікують економіку нашої держави на шляху до сім’ї європейських держав. Однак, заради майбутнього наших дітей, заради благополуччя наступних поколінь українців ми готові витерпіти їх, готові докладати максимум зусиль для того, щоб мрія про європейське майбутнє України стала реальністю.
Ми, депутати Хмельницької міської ради, висловлюючи волю більшості хмельничан, заявляємо про неприпустимість геополітичного реверсу. Вважаємо Україну європейською державою. Це наш вибір, наше бачення майбутнього для України. Тому одностайно вимагаємо відправити Кабінет Міністрів України у відставку, відновити курс на європейську інтеграцію та підписати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на саміті \”Східного партнерства\” у Вільнюсі.
Від Верховної Ради України вимагаємо терміново розглянути та ухвалити усі необхідні для підписання Угоди євроінтеграційні закони».
«Хмельницька міська рада долучилася до низки місцевих рад, які підтвердили рішучий намір рухатися в бік Европи. Альтернативи цьому курсу просто немає», – прокоментував результати сесії депутат-свободівець Віталій Діденко.
Після завершення сесії у Хмельницькому відбувся мітинг на підтримку европейську курсу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього