Хвиля перейменувань у Хмельницькому докотилася до проїзду Геологів
Пропозиція щодо перейменування проїзду Геологів у місті Хмельницькому на проїзд Юрія Козловського внесена громадською радою при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради та ініціативною групою громадян.Хвиля перейменувань у Хмельницькому докотилася до проїзду Геологів
Пропозиція щодо перейменування проїзду Геологів у місті Хмельницькому на проїзд Юрія Козловського внесена громадською радою при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради та ініціативною групою громадян і розглянута на засіданні топонімічної комісії 15 лютого 2016 року.
Пропозиція обґрунтована тим, що Юрій Костянтинович Козловський – доктор технічних наук, академік Української технологічної академії, заслужений діяч науки і техніки, заслужений винахідник України, благодійник. Одним з перших в країні запропонував ряд винаходів, спрямованих на збереження родючості чорноземів, використання нових видів енергії, створення надсучасних пористих матеріалів. На проїзді Геологів розташована приватна науково-технічна фірма «Союз», яку він заснував та очолював. Також Юрій Козловський за власні кошти збудував на проїзді церкву, яка нині діє.
Пропозиції (зауваження) щодо питання, винесеного на громадське обговорення, приймаються до 8 квітня 2016 року за електронною адресою: [email protected]
Для довідок та консультацій з питання, винесеного на громадське обговорення, звертайтесь за тел. 65-03-35.
Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради до 17 квітня 2016 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього