Історія з нібито обстрілом автобусу, що виконував рейс “Хмельницький-Варшава” стає все більш заплутаною. На наступний день після появи інформації про нібито обстріл автобусу десь в районі Шепетівки, обласне управління  Укртрансбезпеки розповсюдило інформацію, що ніякого обстрілу не було, а водій-перевізник давно в їхньому полі зору, адже проводіть несанкціановані перевезення мешканців області на хмельницький базар. Ймовірно, водій відмовляється заносити чиновникам, адже вони постійно його ловлять і складають протоколи.

Начальник  обласного управління Укртрансбезпеки Віталій Дзюба заявив газеті “Є” , що за 15 хвилин до нібито обстрілу автобус затримували: “Перевізник заявив, що здійснював міжнародні перевезення за маршрутом “Хмельницький-Варшава. Того дня, за 15 хвилин до події, на транспортний засіб наші працівники склали акт, у ньому чітко зафіксовано пояснення водія. Він зазначив, що віз пасажирів з Хмельницького до Шепетівки. Зі слів підприємця, правопорушення сталося біля 12.00 години, а згідно розкладу руху, відправлення автобуса з Хмельницького в напрямку до Варшави мало бути о 15.00 годині”, – зазначає Віталій Дзюба.Посадовець стверджує, що має сумніви щодо того, чи взагалі була стрілянина. Наразі немає висновків балістичної експертизи, які б підтвердили чи спростували факт.

“В мене є великі сумніви, чи взагалі пролунав постріл. Це встановить експертиза. Як пізніше з’ясувалось, тільки упродовж 2017 року Укртрансбезпека зафіксувала близько 10 випадків, коли цей же підприємець здійснював нелегальні пасажирські перевезення з Хмельницького до Шепетівки. Окрім того, за інформацією інспекторів, вони неодноразово цей транспортний засіб бачили з пошкодженням скла”, – стверджує Віталій Петрович. Чиновник додає, що минулого року автобус затримували, коли він здійснював перевезення на підроблених номерних знаках.

Для чого водію було вигадувати інформацію по стрілянину не зрозуміло. Не виключено, що інформація, яка розповсюджується обома сторонами є частиною війни між нелегальними перевізниками та чиновниками. Адже ринок розподілення маршрутів корумпований і частина перевізників працює нелегально чи напівлегально, відкупляючись при затриманнях. Чи включилася у гру третя сила і чи був обстріл наразі не встановлено.

Нагадаємо, минулого тижня поблизу міста Красилів, невідомі обстріляли автобус сполученням “Хмельницький-Варшава”. Тоді про подію ЗМІ сповістив водій автобуса.
 

 

Залиште коментар

Також по темі

Поблизу Красилова знов обстріляли автобус шепетівського перевізника

Кілька тижні тому ми писали про надзвичайну пригоду,