На Хмельниччині виявили факт незаконного користування майже 154 гектарами землі, вартістю понад 7 мільйонів гривень.
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, велику площу земель, які перебувають у постійному користуванні Грицівського вищого професійного училища №38, незаконно передали підприємцю у січні цього року.

«Між навчальним закладом та фізичною особою-підприємцем укладено договір про спільний обробіток землі. Відповідно до умов договору, училище передало підприємцю земельну ділянку, площею майже 154 гектари для вирощування сільськогосподарської продукції. Встановлено, що цей договір укладено з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі», – зазначили в прокуратурі.

У відомстві пояснюють, що оскільки навчальний заклад є постійним користувачем земельної ділянки, у нього відсутнє право розпоряджатися нею, у тому числі укладати договори щодо зазначеної земельної ділянки та передавати право на її користування третім особам.

Відтак Шепетівська місцева прокуратура звернулася досуду з позовними вимогами до Грицівського вищого професійного училища № 38, а також до зазначеного підприємця щодо визнання недійсним договору про спільний обробіток землі, вартість якої перевищує 7 мільйонів гривень, а також щодо звільнення ним займаної земельної ділянки.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього