Хмельницькою місцевою прокуратурою виявлено факт порушення вимог Закону України «Про освіту» та Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх  навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, відповідно до положень яких здача в оренду території, будівель, приміщень, обладнання навчальних закладів підприємствам, установам, організаціям, іншим юридичним та фізичним особам для використання, що не пов’язано з навчально-виховним процесом, не дозволяється.

Так, встановлено, що між управлінням комунального майна Хмельницької міської ради, фізичною особою-підприємцем та однією зі шкіл міста укладено договір оренди частини нежитлового приміщення, площею 145,4  кв.м., вартість якого становить 342 118 грн. Вказане приміщення передано фізичній особі-підприємцю в оренду під столярно–меблеву майстерню.

Враховуючи викладене прокуратура звернулася у господарський  суд в інтересах територіальної громади міста з позовом про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна та зобов’язання підприємця повернути його навчальному закладу. 21 листопада судом повністю задоволено позов місцевої прокуратури з вимогою виселити незаконного орендаря зі шкільного  приміщення  площею 145,4 кв.м.

Таким чином, завдяки втручання прокуратури, вказане приміщення зможе використовуватись за своїм прямим призначенням, а саме для надання освітніх послуг.

 

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього