Як стало відомо Подільська.інфо, сьогодні, близько 17:00 години, неподалік обласної станції переливання крові, що на вулиці Сковороди 14/1 знайшли тіло новонародженої дитини. За попередніми даними, тіло знайшов хлопець та повідомив про знахідку продавця магазину неподалік. Продавець в свою чергу зателефонувала за номером 102.

В кожному західному місті є віконце, куди приносять небажаних дітей. Поки що у Хмельницькому немає “вікна”, де можна залишити немовля.  У багатьох обласних центрах міська влада вже подбала про такі віконця, які діють при лікарнях або релігійних установах (у Вінниці, наприклад, “віконце  життя” у католицького костьолу)

Тіло лежало в коробці.
Перевага «вікна життя» в тому, що мати, яка залишила малюка тут, яку не будуть шукати правоохоронці – за законом, вона кинула дитину в безпечному місці, а значить не винна. В іншому випадку – 2 роки в’язниці. Аналогічні «вікна життя» давно функціонують у всьому світі. В Україні перше відкрилося у Львові. З 2009 року туди «здали» всього трьох малюків.
Нагадаємо, у липні 2015 року працівники нетішинського сміттєзвалища, розташованого у лісосмузі за межами міста, повідомили міліцію про те, що під час вивантаження сміття вони виявили тіло новонародженої дитини — дівчинки. Про те, що це тіло саме новонародженої, свідчили залишки пуповини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього