Хмельницьким міськрайонним судом винесено вирок стосовно колишнього посадовця Хмельницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Його визнано винуватим у привласненні, шляхом зловживання службовим становищем, державного майна (ч. ч. 1, 3 ст. 191 КК України).

Про це повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц.

Місцевою прокуратурою у суді доведено, що підсудний, перебуваючи на посаді головного бухгалтера Хмельницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, будучи матеріально-відповідальною особою, з лютого по липень 2015 року, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив майно державної установи, а саме: талони на пальне та оргтехніку на суму понад 150 тисяч гривень. В подальшому це майно він реалізував третім особам.

З урахуванням ступеня суспільної небезпечності та тяжкості вчинених злочинів обвинуваченого судом засуджено до 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих обов’язків, на 1 рік 6 місяців.

Також, його зобов’язано відшкодувати заподіяні матеріальні збитки державній установі.

 

Довідково: покарання у виді обмеження волі полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу (виправних центрах) без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов’язковим залученням засудженого до праці.

 

                                        Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього