Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун терміново скликав засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії у зв’язку із виявленням на ТОВ «Подільський бекон» захворювання тварин викликані вірусом африканської чуми

На засіданні комісії голова надзвичайної протиепізоотичної комісії Олег Омелянюк доповів, що на підприємстві ТОВ «Подільський бекон» зафіксовано загибель свинопоголів’я, лабараторні дослідження показали, що загибель тварин викликана вірусом африканської чуми. Він запропонував конкретний план дій щодо термінової ліквідації осередку захворювання свиней. Зокрема, територія підприємства визначена як карантинна зона, в зону нагляду віднесено село Воронківці.

Сьогодні на в’їздах в зони захисту та нагляду виставлено ветеринарно-поліцейські пости. В карантинній зоні розпочинаються роботи по ліквідації осередку захворювання шляхом знищення хворих тварин. В зоні нагляду хворих тварин не виявлено, проте все здорове свинопоголів’я, незалежно від форми власності, підлягає вимушеному забою з подальшою його термічною переробкою.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун доручив голові протиепізоотичної комісії Олегу Омелянюку забезпечити чітку скоординовану роботу ветеринарно-санітарної служби, МНС, поліції, сільської ради по ліквідації надзвичайної ситуації в районі. Закликав усіх з максимальною відповідальністю віднестися до поставлених завдань.

Старокостянтинівська РДА

1 Comment

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього