Військова прокуратура Хмельницького гарнізону розслідує кримінальне провадження за фактом вимагання у приватного підприємця неправомірної вигоди.

Про це зазначено в ухвалах Хмельницького міськрайонного суду від 15 червня.

Як повідомляв “Незалежний громадський портал”, у середині червня на хабарі було затримано головного державного фінансового інспектор Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Віктора Верхомія. Він просив 4 тис. дол. у підприємця і обіцяв вплинути на службових осіб Городоцького відділу поліції Головного управління Нацполіції, аби ті закрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України.

Як з’ясувалося, крім фінінспектора, частину хабара мав отримати і діючий керівник Городоцької місцевої прокуратури Сергій Стецюк.

За матеріалами справи, пан Верхомій був долучений до перевірок ремонту вулиці у Сатанові, що фінаснувався за бюджетні кошти і був виконаний приватним підприємцем. В останнього ревізор знайшов завищення вартості послуг на 338 тис. грн.

При цьому, головний держфінінспектор пообіцяв підприємцю, що вирішить з прокурором Стецюком закриття кримінального провадження стосовно нього за хабар на суму 4 тис. дол.

Зустрічі ревізора і підприємця відбувалися у робочому кабінеті заступника начальника слідчого відділення городоцького відділу поліції Миколи Панчишина.

Наразі у цій справі суд арештував головного державного фінансового інспектор Управління Західного офісу Держаудитслужби Верхомія з можливістю внести заставу у розмірі 300 тис. грн.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

У Борисполі затримано прокурора-хмельничанина Суса. Погорів на автівці, що зареєстрував на хмельницьку бабусю

Вчора правоохоронці затримали колишнього заступника начальника Департаменту з