15 травня до Кам’янця-Подільського завітав новий  ведучий телепроекту «Ревізор»  – Микола Тищенко. Разом із ним також була присутня команда «Страсті за ревізором», журналісти здійснювали перевірку місцевих закладів харчування. Але не все пройшло «гладенько».

У той ж самий день до міського відділу поліції із заявою про перешкоджання професійній діяльності журналіста звернулася знімальна група проекту «Ревізор».

вкЯк повідомляє сайт «Вечірній Кам’янець», під час перевірки готельного комплексу «Біля річки», що у Старому місті,  між журналістами та власником закладу сталася сутичка. За словами потерпілого, руки до журналіста простягав 64-річний власник корчми. Після штовханини у журналіста травмована голова. Наразі поліція з’ясовує всі обставини справи. Ведеться слідство.

Нагадаємо, це вже не перший випадок побиття Ревізора. Колишня ведуча програми, Ольга Фреймут, раніше потрапляла під кулак директора комбінату “Проскурівм’ясо”. За словами кривдника, Фреймут нібито виконувала замовлення конкурентів, зводячи наклеп на комбінат.

Залиште коментар

Також по темі

Головному ревізору Держаудитслужби Хмельницької області загрожує 12 років в’язниці за хабар

Головний державний фінансовий інспектор Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області вимагав