“Нечесна конкуренція та бажання заробити гроші будь-якою ціною псують імідж добре знаному у Західній Україні бренду «Вуличне радіо», — заявляють його менеджери.
У Хмельницькому з’явилось псевдо-агентство, яке представляючись «Вуличним радіо» пропонує підприємцям розмістити їхню рекламу на щойно вмонтованих у місті гучномовцях. При цьому замовників не попереджують, що реклама звучатиме не на громадських зупинках, а у скверах, обіцяють їм якість, посилаючись на досвід чужої компанії і беруть дорожу ціну за послуги.
“Ми дзвонимо до підприємця, аби подовжити договір, а він нам каже: а я вже все оплатив, —розповідає керівник хмельницького «Вуличного радіо» Анна Гуменна, — дивуємось ми, бо хтось представився нашим іменем, обурюється підприємець, бо він заплатив шахраям”.
Анна пояснює, у Хмельницькому діє 16 точок «Вуличного радіо». Всі гучномовці вмонтовані на зупинках громадського транспорту, де найбільше людей. Там пасажири не затримуються, тож повторення інформації їх не дратує, невідмінну від тих, що мовлять в скверах та на майданах.
А ще звертає увагу на ціну. Вартість трансляція рекламної продукції на «Вуличному радіо» найнижча в Україні: копійка за секунду.
“Бренд «Вуличне радіо» запатентований 6 років тому. Аудіореклама на зупинках громадського транспорту вже 6 років звучить у Тернополі та Чернівцях. Понад рік «Вуличне радіо» діє у Хмельницькому і майже стільки ж часу в Івано-Франківську. Використовувати нашу назву, щонайменше не порядно, адже ми гарантуємо замовника високоякісний продукт, у нас над виготовленням реклами працює три студії і ми чітко дотримуємось правила: не набридати слухачам”, — каже його засновник Олег Нитка.
Гучномовці вмонтовані лише на міських зупинках, де увага людей, які чекають на транспорт, як правило не зайнята і готова до сприйняття інформації. «Вуличне радіо» транслює оперативні новини міста, інформацію про знижки та акції, вказує назву зупинки, на якій знаходяться пасажири і маршрути громадського транспорту, з гучномовця можуть лунати жарти чи приємна музика.
Підприємцям, до яких звертаються менеджери представляючись працівниками «Вуличного радіо» Олег Нитка радить: запитувати про місце розташування гучномовців і просити документи, які засвідчують приналежність до «Вуличного радіо».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього