За даними прес-служби Національної поліції у Хмельницькій області  за минулу добу було скоєно приблизно утричі менше злочинів, ніж зазвичай.

Старокостянтинівський район

7 листопада повідомлялось про нанесення тілесних ушкоджень 25-річному жителю с. Коржівка. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 27-річний місцевий житель.

м. Хмельницький

12 листопада повідомлялось про нанесення тілесних ушкоджень 43-річній місцевій жительці. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 39-річний місцевий житель.

ШАХРАЙСТВО

м. Кам’янець-Подільський

12 листопада близько 20.45 години по вулиці Князів Коріатовичів до 27-річного місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, та під приводом збільшення ліміту, дізналась реквізити його картки, після чого зняла з неї 4000 гривень.

 

КРАДІЖКИ МАЙНА

Волочиський район

В ніч на 13 листопада в м. Волочиськ по вулиці Незалежності невстановлена особа, шляхом розбиття віконного скла, проникла в приміщення служби доставки, де з сейфу викрала 35 000 гривень.

Деражнянський район

В період з 17.00 години 10 листопада до 09.20 години 13 листопада в м. Деражні по вулиці Заводській невстановлена особа через балкон проникла в квартиру 56-річного місцевого жителя, звідки викрала 1500 доларів США та золоті вироби (сережки, ланцюжок та хрестик).

м. Кам’янець-Подільський

В період з 10 листопада до 00.10 години 13 листопада по вулиці Гагаріна невстановлена особа, шляхом злому замка вхідних дверей, проникла до квартири 57-річної місцевої жительки, звідки викрала ноутбук «Asus» та планшет «Samsung Galaxy».

м. Кам’янець-Подільський

В ніч на 13 листопада по вулиці Галицькій невстановлена особа, шляхом розбиття віконного скла, проникла в будинок 34-річної місцевої жительки, звідки викрала бензопилу та 2 перфоратори.

м. Хмельницький

В період з 06.20 години 12 листопада до 21.40 години 13 листопада по вулиці Сковороди невстановлена особа, шляхом злому металопластикового вікна, проникла до квартири 18-річного місцевого жителя, звідки викрала 2000 доларів США, золотий ланцюжок, планшет та мобільний телефон «Самсунг».

м. Хмельницький

4 листопада повідомлялось про крадіжку велосипеда в 30-річного місцевого жителя. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 33-річний місцевий житель.

м. Хмельницький

12 листопада повідомлялось про крадіжку велосипеда в 34-річного місцевого жителя. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 33-річний місцевий житель.

м. Хмельницький

10 листопада повідомлялось про крадіжку 44 040 гривень в 33-річної місцевої жительки. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 40-річний місцевий житель.

м. Хмельницький

3 липня повідомлялось про крадіжку мобільного телефону в 40-річної місцевої жительки. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїв 42-річний житель м. Шепетівка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього