Вчора, 5 липня, до жіночок з молоком та ягодами, викликали поліцію.  А вже сьогодні місце, де торгували стихійники , засипали землею. Будуть облаштовувати клумбу. Адміністрація ринку поскаржилася в управління торгівлі та поліцію на стихійників, які торгували перед входом в павільйон.

Вчора розігнати їх не вдалося. Як тільки поліція пішла, бабусі знову розклали товар на землі.  Землю завезли вже сьогодні вночі. А вже зранку навпроти павільйону поставили на чергування 4 поліцейських. Працівники Зарічанського відділу поліції слідкуватимуть, щоб на території біля ТЦ Ріко та біля ринку “Приватна справа” не з’явилися стихійні торговці.  Територію обгородили помаранчевими конусами.

– Це адміністративне правопорушення. Але вони того не розумію ть. Ми їм кажемо, що будемо штрафувати, але їх не переконати, кажуть, що їм байдуже і знову прийдуть. Проблема в тому, що ми не можемо, – каже лейтенант поліції Ілона Козак. Скласти протокол, бо вони не дають своїх даних. А документів у них немає.
ТОВ «Приватна справа» побудувало на проспекті критий ринок з торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами. На це їм знадобилося майже 5 довгих років.  Для того, щоб запустити ринок, навесні 2016 демонтували старі металеві кіоски.

vsim.ua

1 Comment

  1. “Проблема в тому, що ми не можемо, – каже лейтенант поліції Ілона Козак. Скласти протокол, бо вони не дають своїх даних. А документів у них немає.”
    Шо воно чеше? Так само розводять руками, коли ловлять грабіжників, водіїв-порушників і т.д.? “Ага, ви вбили людину! Як нема при собі документів? Ну добре, тоді ви вільні”.

Залиште коментар

Також по темі

Продавців незаконного стихійного ринку у Кам’янці лякають табличкою про штраф

На вулиці Князів Коріатовичів, біля ринку встановлено таблички-