В «Електротрансі» планували з липня перевести усіх кондукторів на роботу з валідаторами.
У хмельницьких тролейбусах замість звичайного квитка видаватимуть інші – схожі на касовий чек. Усі кондуктори використовуватимуть для цього спеціальні апарати – валідатори, які призначені для оплати пасажирів у троллейбусах. Утім, станеться це, орієнтовно, з 17 липня.

«Ми б могли перейти на валідатори ще з першого липня, – каже директор «Електротрансу» Віктор Паламарчук. – Але через масштабну хакерську атаку в Україні, яка сталася 27 червня, вірус проник у наші сервери й довелося відтермінувати введення валідаторів. Отож, тепер плануємо перевести усіх кондукторів на оплату проїзду за допомогою валідатора з 17 липня».

Утім, як зізнався Віктор Анатолійович, кондукторам все одно видаватимуть певну кількість звичайних квитків. «Це на всяк випадок. Бо ж може статися так, що валідатор вийде з ладу, а кондуктору якось треба буде видати квиток пасажиру», – пояснює Віктор Паламарчук.

Нагадаємо, вірус «Petya.A» завдав чималих клопотів «Укрпошті», «Ощадбанку», «Новій пошті», «Епіцентру» та іншим компаніям країни. І вчора, 2 липня, Кіберполіція України дала поради користувачам, комп’ютери яких зазнали атаки вірусу «Petya.A», як відновити доступ до операційної системи.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі

У хмельницьких тролейбусах заборонять музику та привчать водіїв чистити східці – проект правил користування

У мерії розробили Правила користування міським електричним транспортом у Хмельницькому.