Морози посилюються, і це, ймовірно, спонукає крадіїв краще придивитись до чужого майна. Як повідомляє прес-служба Національної поліції у Хмельницькій області, вчора у Полонському районі невстановлені особи, шляхом злому навісного замка, проникли в нежитловий будинок 49-річної місцевої жительки, звідки викрали три велосипеди, обігрівач та шуруповерт.

ШАХРАЙСТВА

Городоцький район

15 листопада близько 12:00 години в м. Городок по вул. Грушевського невстановлена особа, під приводом купівлі 500 доларів США, шахрайським шляхом, заволоділа у місцевої жительки 9500 гривень.

м. Кам’янець-Подільський

13 листопада близько 10:59 години по вул. Максимчука невстановлена особа, під приводом продажу офісного крісла на сайті «olx.ua», шахрайським шляхом заволоділа у 42-річного місцевого жителя 1120 гривнями.

Летичівський район

15 листопада близько 10:00 години в смт. Летичів по вул. Воровського невстановлена особа, зловживаючи довірою 56-річної місцевої жительки, під приводом непритягнення її сина до кримінальної відповідальності, шахрайським шляхом заволоділа 6000 гривень.

м. Нетішин

15 листопада близько 16:10 години в м. Нетішин по вул. Набережній до 35-річного місцевого жителя зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником служби безпеки банку, та шахрайським шляхом заволоділа 4903 гривнями.

 

КРАДІЖКИ МАЙНА

Городоцький район

В ніч на 15 листопада в с. Буднівка по вул. Радгоспній невстановлена особа, шляхом пошкодження серцевини замка, проникла до будинку 40-річної жительки с. Скаржинці Ярмолинецького району, звідки викрала 12 000 гривень.

Полонський район

В період з 06:30 години 14 листопада до 06:30 години 15 листопада в м. Полоне по вул. Кармелюка невстановлені особи, шляхом злому навісного замка, проникли в нежитловий будинок 49-річної місцевої жительки, звідки викрали три велосипеди, обігрівач та шуруповерт.

Хмельницький район

15 листопада в період з 07:30 до 18:30 години в с. Шумівці по вул. Гагаріна невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла в житловий будинок 60-річного місцевого жителя, звідки викрала 10 000 гривень та ювелірні вироби (золотий ланцюжок, золоту обручка, золотий хрестик).

м. Хмельницький

15 листопада в період з 12:00 до 14:30 години по вул. Козацькій невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла в квартиру 25-річної місцевої жительки, звідки викрала ноутбук «Асус», золотий ланцюжок та хрестик.

м. Хмельницький

В період з 7 листопада до 11:00 години 15 листопада невстановлена особа, шляхом злому навісного замка, проникла в гараж по вул. Рибалко, звідки викрала зварювальний апарат, дві болгарки, перфоратор та надувний човен, які належать 81-річному місцевому жителю.

м. Хмельницький

15 листопада в період з 08:20 до 16:00 години по пр. Миру невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла в квартиру 48-річної місцевої жительки, звідки викрала 1010 доларів США та 300 гривень.

м. Хмельницький

13 листопада повідомлялось про крадіжку мобільного телефону в 38-річного місцевого жителя. Встановлено, що кримінальне правопорушення скоїла 30-річна місцева жителька.

 

 

2 Comments

  1. Патрульній поліції не до злочинів і злочинів, вони організовують ранкові зарядки у навчальних закладах, провадять бабусь через пішохід, знімають котів з дерев…

    1. Патрульній поліції не до злочинів і злочинів, вони організовують ранкові зарядки у навчальних закладах, провадять бабусь через пішохід, знімають котів з дерев…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього