“За” відповідне рішення під тиском громади проголосували 19 депутатів і міський голова.

З самого ранку тривали дискусії на сесії Старокостянтинівської міської ради щодо розірвання чотиристороннього договору про ввезеня до Старокостянтинова сміття зі Львова.

 

З боку громади влада отримала чимало звиувачень у кулуарності та домовленностях. Зокрема, жителі міста висловили обурення щодо ситуації, яка скалась із ввезеням львівського сміття до Старокостянтинова. Скандал зі сміттям люди порівняли із будівництвом акумуляторного у місті.

Жителька провулку Польовий, який знаходиться поблизу сміттєзвалища заявила, що пан Мельничук, коли вперше балотувався на посаду мера, пообіцяв їй вирішити проблему зі сміттєзвалищм ще, коли балотувався на посаду вперше.

Відтак, частина депутатів та громадських активістів висловила принципову позицію з цього приводу. Під тиском громади мер та депутати з більшості вимушені були підтримати депутатів-опозиціонерів.

Врешті-решт депутати проголосували за рішення про розірвання чотиристороннього договору, в якому була задіяна фірма-прокладка на наближену людину мера, договору між ТОВ “Екостаркон” і ККП. Також депутати мають розглянути проблеми Старокостянтинівського звалища на одній із чергових сесій міської ради.

Перша міська Подільська інформаційна корпорація

Залиште коментар

Також по темі

Львівське сміття на Хмельниччині викидають з візитками директора департаменту екології Львівської ОДА

Фото із доказом опублікувала на своїй сторінці у