Приїзд знімальної групи програми «Ревізор» до Кам’янця-Подільського не обійшовся без скандалу. Раніше ми повідомляли, що під час перевірки готелю «Біля річки» ведучий програми Микола Тищенко отримав травми від власника закладу. Журналісти  зателефонували до готелю з метою отримати коментар.

Слухавку взяла донька власника Лілія Шендерук, яка стала безпосереднім учасником подій. За її словами, команда програми «Ревізор» буквально увірвалась на територію готелю. «До готелю під’їхали буси, з них почали виходити люди. Кремезний чоловік (ведучий Микола Тищенко) почав бігти в напрямку готелю. Батько намагався його зупинити, запитував хто він, але чоловік не відповідав. Він відштовхнув батька, той впав.

Тоді з бусів вибігло ще 20 чоловік. В цей час ми з молодшою сестрою готували на кухні вечерю. Чоловік без уніформи чи бейджика, без пояснень увірвався на кухню. Ми весь час запитували його хто він і що тут робить, але він не відповідав. Ми перегородили йому шлях, тоді він відштовхнув мене в одну сторону, сестру – в іншу, вона впала та вдарилась об холодильник. В цей час на кухню забіг батько. Лише через 10 хвилин люди представились, що вони з програми «Ревізор»». За словами пані Лілії, це було схоже «на рейдерське захоплення».

Жінка стверджує, що вони з батьком самі викликали поліцію. Після інциденту ревізія продовжилась, Микола Тищенко проінспектував номер у готелі, який забронював заздалегідь. Ревізія тривала з 13:00 до 18:00, команда весь час консультувалась з юристами. «Після двох годин, які він провів в номері, ведучий заявив, що йому стало погано. Вони з самого початку були негативно налаштовані. Все це робилось заради шоу»,  – запевняє Лілія Шендерук. Нагадаємо, Микола Тищенко стверджував, що руки до нього простягав 64-річний власник корчми. Після штовханини у журналіста травмована голова.

 Vdalo.info

Залиште коментар

Також по темі

Головному ревізору Держаудитслужби Хмельницької області загрожує 12 років в’язниці за хабар

Головний державний фінансовий інспектор Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області вимагав