ПАТ «Укрзалізниця» анонсувала нові міжнародні рейси. У зв’язку із запровадженням безвізового режиму перед українцями відкриваються нові можливості для цікавих та зручних подорожей.

Голова компанії “Укрзалізниця” Войцех Балчун розповів на своїй сторінці у соцмережі про те, що вже цього літа українці зможуть зручно подорожувати до Болгарії. Потяг до сонячного курорту запустять з 15 червня. Він також буде проходити через Івано-Франківськ та Чернівці. Крім того, «Укрзалізниця» планує запустити з грудня нові потяги до Відня.

Також до польського міста Перемишль планують запустити новий потяг. Він курсуватиме через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук зазначив, що наразі розглядається можливість запуску наступного поїзда для зручних подорожей українців до Європи, а європейців – до України. Зараз продовжує зростати попит на потяг до Перемишля. Велика кількість українців прагне відвідати це польське місто. У сполученні «Київ – Перемишль» уже продано понад 87 тисяч квитків.

Це дуже зручний маршрут для туристів, студентів та бізнесменів. Саме тому планується запустити ще одну пару поїздів «Hyundai Rotem» у сполученні Київ – Львів – Перемишль. Цей маршрут розроблений таким чином, щоб пасажири могли зручно здійснювати пересадки. Наприклад, на станціях в Хмельницькому та Вінниці буде комфортна пересадка для мешканців північного Донбасу, Харкова, Полтави на потяг «Хмельницький-Лисичанськ». Пересадка у Вінниці та Хмельницькому на потяг «Львів-Маріуполь» стане комфортною для жителів Дніпра, Запоріжжя, Черкас, південного Донбасу. Таким чином, пасажири зможуть оптимально спланувати свою подорож до Перемишля.

Квиток у першому класі на потяг, який курсуватиме маршрутом «Київ – Перемишль», коштує близько 600 гривень, у другому класі – близько 425 гривень. Пасажири можуть придбати квитки в касах міжнародного сполучення.

Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

На потяг, який запустили через Хмельницький до Одеси, найдешевший квиток коштує 105 гривень. До кінця липня всі місця розкупили

Укрзалізниця на липень – серпень призначила додатковий поїзд №