Навіть неозброєним оком видно, що шар асфальту, яким облаштовували дороги між секторами на Старокостянтинівському кладовищі, надто тонкий.

Частину цих доріг на місцьому кладовищі облаштовували пізньою осінню, а вже навесні на деяких почали проростати бур`яни. Є багато питань до якості цього дорожного покриття на кладовищі. Невдовзі через явну безгосподарність керівника комунального підприємства, який допустив проведення неякісних робіт, така доля чекає і на інші дороги цвинтаря.

Згідно ж довідки, датованої 29 листопадом 2016 роком і підписаної директорм ККП Володимиром Буличем, загально-кошторисна вартість будівництва доріг на міському кладовищі становить 2 мільйони 214 тис. 475 грн.

Підрядником у цих роботах виступив всім відомив ПП Строй-Сервіс-999, керівником якого є наближена до мера людина Армен Хачатрян.  Для уникнення прозорості і унеможливлення проведення тендеру, була застосована стандартна схема – розбивки платежу на дві черги. Переважна більшість дорожніх робіт у Старокостянтинові проводить саме ця фірма. Про якість цих робіт у місті не говорить лише лінивий.

Цього ж разу прикментим стало те, що “підзаробити” вирішили на найсвятішому – на пам`яті померлих. Асфальт вложили такий тонкий, що його не вистачило навіть на декілька місяців. І прості бур`яни після перших променів сонця його зруйнували.

Нагадаємо, нещодавно у Старокостянтинові відбувся скандал на кладовищі. На цвинтарі розпочали будівництво саркофагу. Ініціатор розповідав, що будівництво погодили з мером та керівником ККП. В свою чергу директор ККП Булич грубо облаяв будівельників так нічого не пояснивши.

Перша міська подільська інформаційна корпорація 

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту