Поблизу міського сміттєзвалища запрацювала лінія для сортування, збирання та обробки вторинної сировини СЛ-120 потужністю 120 тис. тонн на рік. Лінію збудувала приватна фірма за чеським проектом.

Тут робітники сортують папір, деревину, металобрухт, повністю вилучають всі види пластмас: ПЕТ-пляшку (за кольорами), вироби з поліетилену, поліпропілену, полістиролу, полівінілхлориду, полікарбонату (флакони, каністри тощо). Також вилучають склобій. Вся вторинна сировина відвантажується на переробні підприємства.
«На сьогодні сортувальні потужності підприємства складають 1000 кубометрів відходів на добу, – зазначає власник сортувальної лінії, приватний підприємець Олександр Слюсар. – На перспективу ми плануємо розширювати потужності, поставити додаткову сортувальну лінію, аби на 100 % переробляти побутові відходи міста на нашому підприємстві. На даний момент виробничу діяльність виконують семеро людей, коли робота піде на повну потужність у дві зміни і шість робочих днів, кількість працюючих зросте до тридцяти, а це додаткові робочі місця. Робота лінії СЛ-120 значно зменшить навантаження на діючий полігон твердих побутових відходів, в загальному обсязі на 20-30%, а також зменшить негативний вплив на довкілля від життєдіяльності міста».

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього