Аналітики оцінювали міста за 100-бальною шкалою. Хмельницький набрав 41,2 бали і потрапив на 14 сходинку, у той час як шість інших міст нашої області отримали менш задовільні оцінки і посіли нижчі місця у рейтингу. Так, Нетішин зайняв 41 місце, Кам’янець-Подільський – 42 місце, Славута –  47 позицію, Старокостянтинів – 71, Шепетівка –80. Серед аутсайдерів, що зайняли не зовсім почесні місця у кінці списку, опинилося місто Дунаївці. Воно зайняло 98 сходинку, набравши всього 11,33 балів.

«Найпрозорішими» виявилися Львів (59,7 балів зі ста), Кропивницький (55,96), Івано-Франківськ (54,2), Київ (51,5) та Миколаїв (51,5). Найгіршими за прозорістю автори рейтингу визначили міста Мирноград у Донецькій області (10 балів і 99 місце) та Новомосковськ у Дніпропетровській області (8 балів і 100-те місце).

100 міст України експерти оцінювали за 91 показником, які характеризують 13 сфер і галузей. До оцінюваних сфер належать наступні: інформація про роботу органів місцевої влади, доступ та участь, закупівлі, житлова політика, бюджетування та контракти, гранти і виділення фінансів, соціальні послуги, кадрові питання, професійна етика та конфлікт інтересів, землекористування та будівельна політика, комунальні підприємства, комунальне майно, освіта.

Міста Хмельниччини у рейтингу прозорості міст України

Міста Хмельниччини у рейтингу прозорості міст України

Актуально

Залиште коментар

Також по темі

У рейтингу міст Кам’янець-Подільський отримав оцінку “незадовільно”

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International Ukraine оприлюднила результати