Вже традиційно протягом багатьох років ізяславські рятувальники підтримують дружні зв’язки з колегами-вогнеборцями з республіки Чехія.

Так, 20 грудня  начальник пожежної частини Южно-Моравського краю Чеської республіки полковник Їржі Пелікан через українського волонтера з міста Брно (Чехія) Сергія Дорошука передав колегам з Ізяслава захисний одяг та спеціальне спорядження, що використовується у буденній роботі рятувальників, а це 26 пожежних касок, 19 комплектів форменого одягу, 13 пар термостійких чобіт, 12 шкіряних пожежних краг та 5 комплектів захисного одягу пожежного.

Нові «бойовки» виготовлені за європейськими стандартами, витримують дію підвищених температур (від 185°С до 200°С), не руйнуються під час контакту з гарячими твердими поверхнями та мають високу механічну міцність. Це ж стосується й новеньких касок, термостійких чобіт, пожежних рукавиць-крагів тощо.

Начальник Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС області Віктор Матвійчук щиро подякував рятувальникам з Чехії за подарунки, адже рятувальники щодня виїжджають на ліквідацію різноманітних надзвичайних ситуацій, де зазнають впливу багатьох небезпечних та шкідливих факторів – підвищена температура, теплове випромінювання, полум’я, дія води та поверхнево-активних речовин. Звісно ж, отримуючи таке навантаження, форма швидко зношується, тож додатковий комплект якісного форменого одягу та спорядження є дуже доречним.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього