Люди проти влади: мешканці Старокостянтинова не хочуть перетворення міста на сміттєзвалище

453
немає коментарів

Місцевіий активіст організував мобілізацію громади Старокостянтинова, про що пише один із сайтів міста.

Друзі, читачі сайту, старокостянтинівці, звертаюся до вас особисто з проханням проявити свою громадську позицію та активність і зрозуміти, що те як ми живемо в нашому місті залежить в першу чергу від нас.

З часу свого заснування цей сайт був призначений для того, щоб дати вам можливість отримати повну інформацію про те, що відбувається у місті і показати, що ви не одні, не самотні, що є багато однодумців поруч, що також переймаються за майбутнє Старокостянтинова.

Я дуже хочу вірити, що ми назбирали багато однодумців, що ми дозріли до більшого, тому звертаюсь до вас: громадо, настав час діяти!

Ми відновлюємо акцію #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище і просимо у вас підтримки.

Завдання №1:

Не допустити завезення львівського сміття на наше сміттєзвалище до сесії міської ради, яка відбудеться 6 липня 2017 року.

Щоб виконати це завдання потрібні люди, що погодяться чергувати біля сміттєзвалища.
Графік чергування: з 22:00 до 07:00 год. ранку; з 07:00 до 14:30; з 14:30 до 22:00 год. Обирайте день та час і пишіть або телефонуйте мені.

Завдання №2:

Підготувати офіційні заяви та звернення у різні органи з метою надання правової оцінки ситуації, що склалася у місті та притягнення до відповідальності службових осіб, що призвели до порушень законодавства.

Тут потрібна допомога юридично підкованих людей, якщо серед читачів сайту є такі – прохання відгукнутися.

Завдання №3:

Поширення інформації. Прохання зробити перепост цієї новини та усіх інших, що стосуватимуться акції. Також прохання розповідати про все вашим друзям та знайомим, які не мають доступу до інтернету.

Обирайте що вам по силам та підключайтесь до спільної справи. Земляки, настав час, давайте покажемо що ми можемо відстоювати свою думку не лише на кухні!

Всі, хто хоче долучитись до акції, можуть телефонувати за номерами: 063-63-12-110, 067-311-73-00

Старокостянтинів небайдужий

 

Залиште коментар

Також по темі

Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів з 2022 року

Водночас зазначається, що обмеження не поширюватиметься на біорозкладні