Скріншот відео Полілля-Центр

Депутатам Старокостянтинівської міської ради пропонується проголосувати за скасування мораторію на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами.

Такий проект рішення виноситься на сесію, яка відбудеться 6 липня.

У документі наголошується, що це рішення має на меті відкрити шлях до”реалізації проекту по модернізації Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів, захисту та забезпечення інтересів громади міста Старокостянтинів, а саме: покращення екологічної безпеки громадян, ефективності збирання та утилізації ТПВ”.

Крім цього, місцевий сайт “Старокостянтинів небайдужий” 30 червня розмістив на своєму каналі в Youtube відео-ролик, на якому зображані свіжі відході, завезені на тамтешнє звалище зі Львова.

Нагадаємо, заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

Як писав НГП, львівська влада і ТОВ “ДВ-Екосвіт” повторно звернуться до міського голови Старокостянтинова Миколи Мельничука з проханням продовжити угоду на вивезення твердих побутових відходів зі Львова.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів з 2022 року

Водночас зазначається, що обмеження не поширюватиметься на біорозкладні