Міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук заявив, що місцевий полігон твердих побутових відходів  розраховує прийняти 12 тис. т сміття зі Львова.

Про це сьогодні він заявив на нараді в облдержадміністрації.

“Зі Львова плануємо завезти 12 тис. т сміття, на якому заробимо 9 млн. грн. До того ж львівська влада передасть нам бульдозера і сміттєвози. Головною проблемою залишається нерозуміння двох депутатів, котрі проти ввезення львівських відходів і блокують сміттєзвалище. На сьогодні правооохоронні органи не виконують своїх службових обов’язків (щодо розблокування – НГП). Тому силами працівників комбінату комунальних підприємств було розблоковано в’їзд на полігон, і львівські вантажіки туди безперешкодно заїхали”, – сказав Мельничук.

Також градоначальник презентував чиновникам майбутній вигляд сміттєзвалища, на якому планують встановити турбіну для відбору газу, сонячні батареї, провести благоустрій території, встановивши паркан.

“Наразі інвестор “Екостаркон” замовив 280 аеродромних плит у Запоріжжі. За місяць діюче сміттєзвалище огородимо парканом, ще через місяць – там облаштуємо ваги”, – зазначив він.

Як писав НГП, 21 лютого 2017 року міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук відмовив меру Львова Андрію Садовому у прийомі відходів, оскільки місцевий полігон перезавантажений і немає можливості додатково прийняти частину львівських відходів для захоронення.

26 квітня Львівське комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» підписало договір про співпрацю з ТОВ ДВ «Екосвіт», ТОВ «Екостаркон» та Старокостянтинівським комбінатом комунальних підприємств. Документ передбачає щоденне вивезення до 50 тон сміття зі Львова на Староконстянтинівське сміттєзвалище. Вартість послуги – 500 грн. за тону сміття.

Заборону на ввезення чужого сміття на Старокостянтинівський полігон ТВП депутати прийняли на позачерговій сесії 2 червня 2017 р. в результаті 15-ти денної акції, що тривала у місті. На підтримку цієї акції було зібрано близько 3500 підписів жителів міста.

6 липня депутатам Старокостянтинівської міської ради пропонується проголосуватиза скасування мораторію на ввезення на територію Старокостянтинівського полігону твердих побутових відходів сміття будь-якого походження, крім сміття, що продукується громадою, а також фізичними та юридичними особами.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Львівське сміття на Хмельниччині викидають з візитками директора департаменту екології Львівської ОДА

Фото із доказом опублікувала на своїй сторінці у