Угорщина, заручившись підтримкою української сторони, готова притидіяти поширеній в останні кілька років  африканській чумі свиней. Для людини хвороба не складає небезпеки, однак чума здатна знищити значне поголів`я свиней. Недуга належить до списку A згідно з Міжнародною класифікацією заразних хвороб тварин – це клас особливо небезпечних хвороб.

Почати співпрацю угорські спеціалісти вирішили із Хмельницької області.

Також іноземні агрономи мають намір спільно розвивати виробництво органічної сільськогосподарської продукції та співпрацювати в галузі рослинництва.

За  словами міністра агрополітики Тараса Кутового, Угорщина зацікавлена у збільшенні товарообігу та в українському землеробстві.

“Для нас важливо, що угорці готові допомогти нам протидіяти поширенню АЧС ― зокрема надати свої наукові розробки. Також ми готові спільно розвивати виробництво нашої органічної сільськогосподарської продукції та співпрацювати в галузі рослинництва”, ― додав міністр.

“Попереду експертні консультації та засідання Міжвідомчої робочої групи. З нетерпінням очікую на результати”, ― підсумував Кутовий.

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього