Відділ молоді і спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради спільно із адміністрацією комунального підприємства «Міський стадіон ім. Г. Тонкочеєва»  представили орієнтовну концепцію капітального ремонту центрального стадіону.

Наразі йде робота над виготовленням проектно-кошторисної документації на капремонт. Також вже проведено робочі зустрічі із представниками спортивних організацій міста.

Основним завданням в міській раді називають створення проекту стадіону, що став би основним місцем як для заняття спортом самих кам’янчан, так і базою для проведення спортивних змагань Всеукраїнського та міжнародного рівнів із різних видів спорту.

На реконструкцію планується залучити кошти із міського, обласного та державного бюджетів. Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема додала, що зараз розглядається можливість побудувати також волейбольний, гандбольний, тренажерний майданчики, поле для метання, майданчики для стрибків. Орієнтовні терміни капітального ремонту – 2017 -2018 рр. Щоправда, другу трибуну на стадіоні, навпроти головної, планують знести. Таким чином зменшивши кількість місць до 6 тисяч.

 Вдало.info

Залиште коментар

Також по темі

Матч Україна – Австрія в Хмельницькому

Сьогодні, 21 червня, на чемпіонаті Європи з футболу