20 червня 2017 року  у сесійній залі Шепетівської міської ради,  відбулось громадське обговорення питання підвищення вартості проїзду у міському автотранспорті в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі.

Про це повідомляє Шепетівська міська рада.

Відповідний проект рішення виконкому було підготовлено у зв’язку зі  зверненням ПрАТ «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807», яке обслуговує міські маршрути №1, №2, №3, №5, №5-А, №6, №6-А, №9, №10, №11.

Згідно  розрахунків підприємства діючий тариф на перевезення пасажирів є збитковий (у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 1600 грн. до 3200 грн. та постійним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали),  а економічно  обгрунтована вартість перевезення одного пасажира на 2017 рік, з врахуванням 10% рентабельності,  складає 4,10 грн.

За результатами громадських слухань було вирішено повернутись до доцільності підвищення вартості проїзду у міському автотранспорті в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі  після забезпечення ПрАТ «Шепетівське АТП 16807» регулярності руху автобусів на маршрутах  відповідно умов Договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Незалежний громадський портал

Залиште коментар

Також по темі

Кондукторів та готівки більше не буде

З липня у Хмельницьких тролейбусах міська влада обіцяє