Під час осінніх канікул у Старокостянтинові перевізники припинили пільгові перевезення школярів. З учнів шкіл почали вимагати у автобусах повну вартість квитка, тобто 4 грн.

Про це повідомила Першій міській газеті депутат Старокостянтинівської міської ради Світлана Івонько.

“Сьогодні уже четвертий день підряд на мій телефон поступають дзвінки від мешканців району Вокзал -2 і жителів міста, про те, що з їхніх дітей в міському транспорті вимагають платити за проїзд 4 грн. Я спробувала сама перевірити і факти підтвердились. На моїх очах дійсно за проїзд взяли 4 грн. і причому в усіх автобусах і в усіх напрямках. Я зробила зауваження кондуктору по маршруту №2, (перевізник Гулий), та мені відповіла, що вона взнала про це пів години тому, але всеодно взяла по 4 грн. При мені повернула двом дівчаткам по 2 грн. Але сьогодні знову те ж саме. В маршруті №3 ( перевізник Савченко) кондуктор взагалі мене не слухала і щось своє доказувала, що за своїх власних дітей вона платить повну ціну, а водій навіть хотів мене висадити з автобуса”, – повідомила депутат.

До слова, під час осінніх канікул у місті продовжують працювати музична, спортивна, художня школа та інші гуртки, на які діти вимушені доїжджати за завищеними цінами.

Довідково. Згідно рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, на 2016-2017 навчальний рік вартість проїзду на міських маршрутах загального користування для дітей шкільного віку (крім учнів шкіл міста Старокостянтинів, які проживають в мікрорайоні Вокзал ІІ) у розмірі 2 грн. – щоденно, крім неділі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього