З центру міста прибрали незаконні рекламні конструкції. За словами директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександра Чорнієвича, комунальники прибрали з центру міста ті конструкції, які не мали необхідних дозвільних документів. Деякі конструкції були прикріплені до дерев та стовпів за допомогою ланцюгів. Це також не відповідає вимогам. Крім штендерів були демонтовані конструкції типу «сіті-лайти». Також відомо, що штендери і сіті-лайти були у неналежному технічному стані. Це створювало небезпеку для хмельничан, адже в разі пориву вітру конструкції могли впасти і травмувати людину. Також рекламні конструкції псували естетичний вигляд центральної вулиці міста.

Наразі сіті-лайти демонтували частково, а саме зняли побиті короби. Згодом комунальники проведуть остаточний демонтаж сіті-лайтів. Крім того, заплановано забрати незаконно розміщені тимчасові рекламні засоби на інших вулицях Хмельницького.

Усі роботи щодо демонтажу конструкцій проводилися на основі Порядку розміщення зовнішньої реклами у місті. Тепер на вулиці Проскурівській стало набагато затишніше та безпечніше без рекламних конструкцій.

Нагадаємо, що з вулиці Проскурівської планують прибрати усі МАФи. Залишаться лише кіоски, в яких продають пресу.  У травні, у Хмельницькому розпочалось проведення публічної консультації з приводу розташування тимчасових споруд. Переважна більшість хмельничан вважає, що кіоски повинні знаходитись на зупинках громадського транспорту. Зараз громадяни можуть обирати варіант зовнішнього вигляду кіосків.

Сьогодні, 23 червня, комунальники демонтували спеціальні рекламні конструкції у центрі міста, зокрема, роботи проводились на вулицях Подільській, Соборній та частині Проскурівської, повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

«На цю зовнішню рекламу у підприємців немає жодних документів, а отже, вони знаходяться незаконно. Крім того, місяць тому ми прибрали зовнішню рекламу на Проскурівській і вона стала значно привабливіше виглядати та побільшало місця для прогулянок», – розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Як повідомив директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександр Чорнієвич, усі роботи проводились на основі типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України та відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про порядок розміщення  розміщення зовнішньої реклами у місті».

Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього