Цьогоріч не буде традиційних для «Октоберфесту» рекордних літражів випитого пива, конкурсів, пов’язаних із «живим» напоєм. А вся увага нового благодійного заходу під назвою «Єднання» буде спрямована на союз, злагоду та мир серед жителів східних та західних регіонів
IV «Октоберфест» і 230-річчя повітроплавання об’єднаються 11-12 жовтня в Кам'янець-ПодільськомуIV «Октоберфест» і 230-річчя повітроплавання об’єднаються 11-12 жовтня в Кам'янець-Подільському
IV «Октоберфест» і 230-річчя повітроплавання в Україні об’єднаються. А що з того вийде – дізнаємося 11-12 жовтня, коли Кам’янець закликатиме всю країну до миру та згоди.

Цьогоріч не буде традиційних для «Октоберфесту» рекордних літражів випитого пива, конкурсів, пов’язаних із «живим» напоєм. А вся увага нового благодійного заходу під назвою «Єднання» буде спрямована на союз, злагоду та мир серед жителів східних та західних регіонів.

Навіть саме свято покликане об’єднати два зазначених фестивалі, концертну програму для дітей і молоді, музичні гурти з географічно протилежних частин України.

Щоб стати учасником цього «єднання», достатньо просто прийти на фест – до Ратушної площі, де і відбуватимуться основні заходи. Тобто вхід – вільний, але передбачає благодійні внески на підтримку постраждалих в АТО, родин, котрі переїхали до нас із зони бойових дій.

IV «Октоберфест» і 230-річчя повітроплавання об’єднаються 11-12 жовтня в Кам'янець-Подільському

Ніхто не примушуватиме вас придбати представлену на святі сувенірну продукцію чи «погостювати» в наметах, де роздаватимуть смачні подільські закуски. Але саме з надання цих послуг певний відсоток у вигляді фінансів буде перерахований на зазначені потреби.

На кам’янчан чекатиме музична програма, дитячі анімації та майстер-класи, вело парад, конкурс караоке, спортивні змагання та паркур-шоу, фотосушка, дефіле патріотичних костюмів, лучний турнір. І все це під небом, що буде всіяне повітряними кулями.

P.S. Приємний післясмак: якщо дозволить погода – фестиваль подарує кам’янчанам черговий малюнок на тему повітроплавання. З’явиться він на фасаді готелю «7 днів».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього