Уряд прийняв рішення про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Національної гвардії України” на 2017 рік.

Про це зазначено у розпорядженні КМУ від 22 березня, передає “Незалежний громадський портал”.

Мається на увазі будівництво дев’яти поверхового багатоквартирного житлового будинку на вул. Трудовій, 7/9 у Хмельницькому. На його зведення урядовці передбачили 23,9 млн. грн.

Раніше Хмельницька міська рада надала військовій частині 3053 у постійне користування ділянку площею 8509 кв. м на вул. Трудовій, 7/9 під будівництво та обслуговування багатокварт”Незалежний громадський портал”ирного житлового будинку.

Як писав НГП, минулого року військова частина 3053 провела тендер вартістю 31 млн. 911 тис. грн на зведення багатоповерхівки. Переможцем виявилося хмельницьке ТОВ «Промбуд-1». Будівництво житлового будинку для військовослужбовців розраховане до 2017 року.

Щоправда, у хмельницьких активістів уже є сумнів, чи не стане будинок, який планують зводити за державні кошти, черговим добгобудом. Адже виділених грошей сьогодні вистачить лише на проектно-кошторисну документацію, фундамент та кілька поверхів. Далі, якщо гроші не виділятимуться, будинок може стати довгобудом, як кілька інших, які теж у Хмельницькому будувалися згідно державних програм за державні кошти.

 

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою