Наймолодший депутат Кам’янець-Подільської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Степан Гурома знявся в кліпі скандального російського реп-гурту «Каспийский груз». Про це повідомляють на сайті Vdalo info.  

Варто зазначити, що соліст групи Тимур Оділбеков занесений у «чистилище» проекту  «Миротворець» за «свідоме порушення державного кордону України та незаконну концертну діяльність на території окупованого Росією Криму».

Зазначається, що у серпні 2015 року Оділбеков двічі виступав в анексованому Криму: в Керчі та Феодосії. Зйомки кліпу, в якому знявся депутат Кам’янець-Подільської міської ради та місцевий молодіжний активіст Гурома, проходили, за словами музикантів, у Кам’янці-Подільському та на Бакоті у 2016 році.

«Щоб оцінити весь маштаб, то варто зрозуміти, що група зняла кліп в Кам’янці, тобто проїхала кордон (прикордонники пропустили), потім зконтактувались з членами «Радикальної партії» і «Молодіжною радою» нашого міста для зйомок (!!!!!). Потім вони поселились в якомусь з наших готелів. В зйомках була задіяна машина поліції, форма українських поліцейських. Кліп спокійно знімали на території нашого району. Депутат міської ради відверто хвалиться участю в цьому кліпі, його друзі теж нічого не приховують. Ось такі справи», – обурюється у Facebook користувач Микола Дереш.

Степан Гурома, разом із батьком Анатолієм Гуромою, у жовтні 2015 року стали депутатами Кам’янець-Подільскої міської ради за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка. Згодом, у 2017 році, Степан Гурома фігурував у команді “Руху нових сил” Міхаїла Саакашвілі як один із претендентів, який може очолити цю політичну силу в Кам’янці-Подільському.

Раніше Vdalo info повідомляло, що відомий кам’янецький танцюрист та хореограф Андрій Повозніков взяв участь у російському проекті «Танцы», який транслює федеральний телеканал ТНТ.

Залиште коментар

Також по темі

До Хмельницького їде Саакашвілі. Хмельницькі “радикали” грозяться його депортувати

4 жовтня Михайло Саакашвілі, лідер партії “Рух нових