Кам'янць-Подільський запрошує  на арт-перфоманс "Людина майбутньго"
В рамках міжнародного фестивалю Fashion Days Podillya в м.Кам\’янці-Подільському на території Старої ФОРТЕЦІ пройде арт-перфоманс \”ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО\”Кам'янць-Подільський запрошує  на арт-перфоманс "Людина майбутньго"
В рамках міжнародного фестивалю Fashion Days Podillya в м.Кам\’янці-Подільському на території Старої ФОРТЕЦІ пройде арт-перфоманс \”ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО\”, де кожен учасник у своїх творіннях донесе до людства свою ідею або бачення трансформації людини вцілому. Настав час, коли все потребує змін! А зміни дає культура.
Адже саме культура творить історії, повідомляє Fashion Days Podillya
ТЕМА: \”ЛЮДИНА МАЙБУТНЬОГО\” Леонардо мав рацію. Пізнання дає можливість творінню та досконалості. Будь-яка трансформація потрібна. Це потрібно людству.
МЕТА: За допомогою мистецтва, культури, філософії моди привернути увагу громадськості та викликати бажання змін і трансформації кожної людини вцілому. Привернути увагу до проблеми в пошуках себе. Освітньої кризи.
Глобальні зміни починаються з себе. Ми впевнені, що мистецтво може допомогти залучити широку аудиторію до проблеми, яку ми переживаємо.
Створити середовище інновацій на стику ідей, концепцій та культур.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього