Кам'янцем «розсипалися» кілька десятків художників
«ВішТак-2015» – у розпалі.Кам'янцем «розсипалися» кілька десятків художників
«Винуватцем» цього явища став четвертий пленер, а точніше всеукраїнський науково-практичний творчий семінар, під назвою «ВішТак». Його традиційно організували кам’янецькі митці.

Пленер проводиться на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ ім. І. Огієнка. Цього року він зібрав близько двадцяти художників з різних регіонів України – Криму, Києва, Харкова, Тульчина. Кам’янець представляють Борис Негода, Олександр Брензей, Олена Савчук, Тимур Такіров, Олександр Віштаченко, Віктор Рудюк, Аня Сушарник, Дмитро Кравець, Ольга Якубовська, Тарас Хіцінський, Наталія Гневуш.
Кам'янцем «розсипалися» кілька десятків художників
«Уперше за чотири роки немає снігу. Тому результатом цьогорічного «Віштаку» стануть переважно сонячні і яскраві картини», – розповів співорганізатор пленеру Олександр Віштаченко. За його словами, щодня митці здають по два етюди. Зображеними на них можуть бути як натюрморти, так і архітектура. Наприклад, у кримчанина Миколи Плєхова одним із зображених об’єктів стала Троїцька церква, а в киянки Євгенії Швед – Домініканський монастир.

Після семи днів плідної роботи художники виставлять свої напрацювання, а це близько 60 полотен, на загальний огляд у виставковій залі на Соборній. Відкриття заплановане у неділю, 22 лютого, о 12.00.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього