Кам'янчан та гостей міста запрошують відвідати щосуботній благодійний майстер-клас
\”Митці за перемогу\” запрошують вас відвідати наш щосуботній благодійний майстер-клас!Кам'янчан та гостей міста запрошують відвідати щосуботній благодійний майстер-клас
Кам’янчани та гості міста!
\”Митці за перемогу\” запрошують вас відвідати наш щосуботній благодійний майстер-клас! Цієї суботи 28 березня о 12:00 в приміщенні виставкової зали, що по вул.Соборна відбудеться черговий уже 17 благодійний майстер-клас. Цього разу ми будемо опановувати писанкарство!
З технікою писанкарства нас уже знайомила Таня Коваленко​, за що ми усі їй безмежно вдячні!! Це був неймовірно цікавий майстер-клас!!
Хто пропустив тоді, або хоче відвідати аналогічний майстер-клас, приходьте цієї суботи до нас!

З собою потрібно мати два білих видутих (порожніх) курячих яйця. Усі інші матеріали, як завжди, надають майстри. Оскільки що не день, то усе дорожчає, в тому числі і необхідні художні матеріали для наших митців, тому вважаємо за доречне, відшкодовувати кошти за надані матеріали митцям, що організовують майстер-клас. За це не одноразово казали нам відвідувачі, та писали у коментарях.

Наш проект створений та діє для збору коштів на купівлі необхідного кам’янчанам, що зараз знаходяться на війні, яку ще називають АТО. Цей проект не існував би без вашої підтримки! Дякуємо вам за це!!!

Наш рахунок в ПАТ ПриватБанк:
Кам’янець-Подільська МГО Арт Простір, рахунок 26003052416790.
ЄДРПОУ/ДРФО 36401137, Хмельницька філія, МФО 315405. Призначення платежу (обов’язково!, так як це благодійна організація) – \”Благодійний внесок\”.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення