Кам'янчан закликають бути обережними - активізувалися телефонні шахраї
Впродовж минулого тижня двоє мешканців Кам’янця-Подільського потрапили на «гачок» до псевдоміліціонерів, які обіцяли звільнити рідних від кримінальної відповідальності за винагороду.Кам'янчан закликають бути обережними - активізувалися телефонні шахраї
Впродовж минулого тижня двоє мешканців Кам’янця-Подільського потрапили на «гачок» до псевдоміліціонерів, які обіцяли звільнити рідних від кримінальної відповідальності за винагороду. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
У першому випадку до жінки зателефонував невідомий, який представився слідчим та повідомив, що її син вчинив тяжкий злочин і наступні десять років проведе за ґратами. Але питання можна вирішити за чималу винагороду, і гроші потрібно перерахувати швидко, впродовж 30 хвилин. Схвильована матір ні на хвилину не вимикала телефон та виконувала всі вказівки шахрая, перерахувавши на вказаний ним рахунок 21 тисячу гривень. Потім зателефонувала сину. Як виявилось, він увесь час був на роботі та навіть не здогадувався про свої «проблеми».
Інший потерпілий рятував сина від кримінальної відповідальності за збут наркотиків. Псевдоміліціонер повідомив чоловікові, що за годину сина «закриють», але є можливість владнати проблему. Для цього потрібно перерахувати на вказаний рахунок 20 тисяч гривень. Батько все виконав, а через 15 хвилин дізнався, що з його сином все гаразд, і весь цей час він був удома.
— Ошукані громадяни звернулись до нас із заявами, — зазначив т.в.о. начальника Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Володимир Калашнік. — За фактами шахрайських дій відкрито кримінальні провадження. Досить часто під натиском шахраїв громадяни роблять такі кроки, на які розраховують аферисти. Ще раз наголошую, що потрібно зателефонувати рідній людині та в міліцію. Лише два телефонних дзвінки — і в шахраїв не залишиться шансів збагатитись за ваш рахунок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього