Кам’янчанам пропонують долучитися до проекту "Квітка на камені"
Проект передбачає велике озеленення Кам’янця-Подільського у 2016 році. Запропонувати ділянку, яка потребує озеленення, може кожен кам’янчанин.Кам’янчанам пропонують долучитися до проекту "Квітка на камені"
Міський голова Михайло Сімашкевич доручив ЖКГ звернутись до кам’янчан з пропозицією розпочати спільний проект «Квітка на камені», що передбачає велике озеленення Кам’янця-Подільського у 2016 році. Згідно з цим проектом запропонувати ділянку, яка потребує озеленення, може кожен кам’янчанин.
Для цього на соціальній сторінці Facebook «Департамент ЖКГ» створено «Зелену таблицю», до якої кожен кам’янчанин може внести адресу ділянки, яка потребує озеленення, а також пропозиції з кількості та видів дерев, які там, на погляд кам’янчан, треба висадити.
Якщо мешканці міста вкажуть свою адресу або мобільний телефон, їм обов’язково зателефонують працівники ЖКГ та проведуть консультації щодо реалізації наданих пропозицій.
Разом з тим, міська рада виділила обмежені кошти для проведення озеленення у 2016 році. Департамент ЖКГ готує технологічну карту озеленення міста, яку захищатиме на засіданні виконкому. Пропозиції кам’янчан будуть враховані при підготовці рішення виконкому.
Координатор проекту «Квітка на камені» – Людмила Білоус, моб.тел.: 067-310-71-84

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,