Кам’янчани на колінах попрощалися зі своїм Героєм
Сімнадцятого липня кам’янчани назавжди попрощалися зі своїм Героєм – військовослужбовцем Сергієм Мелимукою, який рятуючи своїх побратимів, трагічно підірвався на міні.Кам’янчани на колінах попрощалися зі своїм Героєм
Сімнадцятого липня кам’янчани назавжди попрощалися зі своїм Героєм – військовослужбовцем Сергієм Мелимукою, який рятуючи своїх побратимів, трагічно підірвався на міні.

Віддати шану Сергію прийшли міський голова Михайло Сімашкевич, представники районної влади, військові, громадські активісти та ті, хто не міг залишитися байдужим до горя, яке спіткало родину.

За виховання справжнього патріота своєї країни очільник Кам’янця передав матері посмертну нагороду сина – відзнаку \”За заслуги перед міською громадою”.

Не приховували цього дня сліз військові, які знали Сергія. В їхній пам’яті він назавжди залишиться відданим своєму обов’язку – захищати Україну та бути надійним побратимом у тилу.

Проводжали кам’янчани військовослужбовця стоячи на колінах. Дошкільнята дитячого садочку, що розташований біля Будинку офіцерів вигукували щиро \”Герої не вмирають”.

Поховають військового, як він заповідав рідним, у селі П’ятничани, звідки Сергій родом.

Кам’янчани на колінах попрощалися зі своїм ГероємКам’янчани на колінах попрощалися зі своїм Героєм

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього