Кам'янчани привітали латиське місто-партнер Лівани
На запрошення мера міста Андріса Вайводса представники Кам\’янця-Подільського вітали наших партнерів зі святом Дня міста.Кам'янчани привітали латиське місто-партнер Лівани
На знак підтримки партнерських відносин між Кам\’янцем-Подільським та містом Лівани офіційна делегація з Кам\’янця-Подільського перебувала з 17 по 19 липня 2015 року у Латвійській Республіці. Про це повідомляють на сайті міської ради.
На запрошення мера міста Андріса Вайводса представники Кам\’янця-Подільського вітали наших партнерів зі святом Дня міста. До складу делегації увійшли заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури і туризму міської ради Петро Гаврилюк, директор державного історичного музею-заповідника Віктор Травінський та підприємець Володимир Микитюк.
В ході візиту кам’янчани ознайомились з роботою Музею скла та Інформаційно-туристичного центру, відвідали святкові заходи згідно програми Дня міста.
За тісну співпрацю в напрямку розвитку двосторонніх міжнародних відносин від імені міського голови Михайла Сімашкевича представники нашого міста вручили меру міста Лівани почесну відзнаку «За заслуги перед міською громадою». Андріс Вайводс у своєму вітальному слові зазначив, що така нагорода – це подяка усій громаді за активну участь у розвитку добросусідських взаємин двох міст.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього