Кам'янчани вшанували пам'ять тих, кого забрав Голодомор
28 листопада кам’янчани долучилися до мітингу-реквієму біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, аби вшанувати тих, хто загинув від режиму, спрямованого на знищення народуКам'янчани вшанували пам'ять тих, кого забрав Голодомор
28 листопада кам’янчани долучилися до мітингу-реквієму біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, аби вшанувати тих, хто загинув від режиму, спрямованого на знищення народу, повідомляють на сайті місько ради.
Участь у скорботній ході взяли міський голова Михайло Сімашкевич, посол Канади в Україні Роман Ващук, заступники мера Дмитро Васильянов та Сергій Бабій, новообрані заступники – Володимир Юр’єв та Вадим Савчук, секретар міськради Дмитро Васильянов, помічник народного депутата Володимира Мельниченка – Ірина Камінська, військовослужбовці, представники депутатського корпусу, активна громадськість міста.
В рамках мітингу відбулася хвилина мовчання за загиблими, до якої уже традиційно долучається вся Україна та покладання свічок до пам’ятного знаку.
Юні кам’янчани своїми виступами нагадали присутнім про трагедію, яка торкнулася нашого народу.
\”Ми не повинні ніколи допустити того, щоб українська нація знову пережила подібну трагедію”, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього